23 Şubat 2012 Perşembe

Can Bonomo - Love me Back


Beklediğimiz an geldi. Dün gece saat 22 itibariyle şarkıyı dinledim. Gerçekten başarılı bir introdan sonra, şarkı sözleri biraz hayal kırıklığına uğrattı beni diyebilirim. Ama ''Sana puanım 7 kanka demek isterim'' kendisine.. Eırovision.tv deki yorumlar hoşuma gitti. Ama daha da hoşuma giden sanal alemdeki Türk kullanıcıların yorumları oldu. Bir demet paylaşayım istedim;

- Can Bonomo’yu şarkıyı okuduktan sonra men etmişler ; yerine Trabzonspor katılıyormuş Eurovision’a.

Son Dakika !!! Ferdi Tayfur'dan şok açıklama : Can Bonomo Eurovision şarkısını benden çaldı .


galiba Can Bonomo biraz dans etmeye çalışmış ya da şirinlerin taklidini falan yapıyo 7 cüceler de olabilir anlayamadım ben pekBu arada Can Bonomo yoğun Eurovision çalışmaları nedeniyle futbolu bıraktığını açıkladı.


Can Bonomo nun sarkisi Shakespeare in kemiklerini sizlaticak tarzdan guzel ingilizcem ne hale geldin.. FAIL!!


Can Bonomo'nun İngilizce şarkı sözlerini sanki Elif Şafak yazmış.

- Anadolu Lisesi İngilizcesiyle bu kadar olur dedirten cinsten olmuş.az önce can bonomo'nun şarkısının nereden arak olduğunu paldır küldür araştıran bir şebekeyi çökerttim. bir şey değil Türkiye.


Su Adele'i yeni ogrenip ahkam kesen Can Bonomo'yu dislayan insanlar ne derece eziksiniz acaba ?Can Bonomo, şarkı diyecektim, müzik eleştirmeni olmuş herkes, ben bari susayım.

4 yorum:

 1. ben sevdım! cokta eglencelı.. destek lazım kostek dıııl :))

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle, bizi temsil ediyor sonuçta.. Hem gerçekten o kadar da ağır eleştiri haketmiyor. Biz Gülserenler de gördük o sahnede.. Rimi rimi ley lay lom falan.. Bonomo iyidir..

  YanıtlaSil
 3. Biliyor musunuz baya baya şaşırdım ben!
  Birincisi bu kadar hoş bir şarkı beklemiyordum.Tamam çok iyi değil (sözleri pek hoşuma gitmedi) fakat beklediğimden iyiydi.Daha önce dinlemediğim için çok ön yargılıydım fakat utandırdı ve şaşırttı.

  İkincisi,genellikle eurovision şarkısı belli olduktan sonra asıp keseriz yerden yere vururuz sonradan alışırız falat ilk andan olumlu yorumlar aldı Bonomo..Şarkının sevildiği belli.Şaşırttı.

  not:Birinin bu çocuğa eurovisiona kadar dans dersi vermesi gerek :)) tamam samimi,hareketli falan ama kol ayrı bacak ayrı yerde cıks cıks

  YanıtlaSil
 4. :) Haklısınız belki de ciddi anlamda dans dersleri alması gerekir. Ama şu ''Meczup'' klibindeki dansı fena değildi...Sanki..?!?..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...